خشکبار و گیاهان دارویی
خانه / کتیرا / آخرین قیمت گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال ۱۴۰۰

آخرین قیمت گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال ۱۴۰۰

آخرین قیمت گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال ۱۴۰۰ :

آخرین قیمت گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال ۱۴۰۰ چند است ؟ آخرین قیمت خرید و فروش انواع پودر و گرانول مرغوب انواع کتیرا خرمنی سفید و پودر و گرانول کتیرا خرمنی زرد با بسته بندی صادراتی  در سال ۱۴۰۰ چند است ؟

بازرگانی سان رایز یکی از مراکز آنلاین اطلاع رسانی قیمت صادراتی کتیرا میباشد که سعی دارد شما را از تازه ترین قیمت صادراتی کتیرا آگاه کند شما میتوانید برای مطلع شدن از قیمت صادراتی کتیرا و خرید و فروش  و صادرات عمده کتیرا با مدیر فروش ما آقای محمد مهدی صدیقی در تماس باشید.

بیشترین عرضه کتیرا و برداشت این محصول که حاصل فرآوری صمغ چند نوع گیاه گَوَن کمیاب است در شهر اصفهان و روستاهای اطراف آن برداشت می شود به همین دلیل خرید و فروش انواع کتیرا در بازار اصفهان از رونق و رشد خوبی برخوردار بوده است .

آخرین قیمت گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال 1400

در حالت کلی کتیرا ، دارای دو نوع زرد رنگ و سفید رنگ است ، که این موضوع خود یکی از عوامل تعیین قیمت خرید ، می باشد . فاکتور دیگری که در قیمت خرید کتیرا تاثیر گذار است نوع کتیرا است که در انواعی مانند کتیرا پنبه ای ، کتیرا مفتولی ، کتیرا خرمنی و به منظور استفاده در صنایع گوناگون از جمله صنایع غذایی و خوراکی و داروسازی و مصارف صنعتی  عرضه می شود .

آخرین قیمت گرانول مرغوب کتیرا مفتولی سفید  بسته بندی شده در بازار ایران و بازارهای خارجی با بهترین و مرغوبترین کتیرا ی ایرانی کدام است و در چه منطقه ای بعمل می آید ؟

پاسخ به این سئوال که کدام نوع کتیرا مناسب صنایع غذائی است ؟ کدام کتیراخوراکی است ؟ آیا مرغوب ترین کتیرا ، کتیرای اصفهان است ؟ بیشترین تامین کنندگان عمده کتیرا در کدام شهر و کشور حضور دارند؟

صمغ کتیرا چیست ؟

صمغ کتیرا مورد مصرف دارویی و صنعتی فراوانی دارد. بعضی از این گیاهان به علت جذب ماده سلنیوم از خاک سمی هستند و با پی بردن به وجود سلنیوم در این گیاهان به وجود اورانیوم در محل رویش آنها پی می‌برد.

شما میتوانید برای اطلاع از قیمت خرید و فروش عمده کتیرا صدفی با تاجران و عرضه کنندگان گیاهان دارویی و کتیرا در ارتباط باشید .

با پیشرفت علم و تکنولوژی روز امروزه از کتیرا جهت تهیه انواع موسیلآژ و دیگر انواع امولسیون است، که کارکرد بسیار مهم و قابل توجهی در تعلیق گرده های دارویی غیر حلّال در آب مورد استفاده قرار می گیرد.

دیگرخواص کتیرا را میتوان به اجمال اینگونه ذکر کرد:

درمان گرمازدگی

خواص کتیرا برای مو و پوست

درمان یبوست

درمان سرفه

و…

همچنین باید به خاصیت ملّین بودن این گیاه در داروهای گوناگون اشاره ویژه ای نمود.

برای دریافت مشاوره و پاسخ مناسب به سئوالات فوق نظیر آخرین قیمت صادراتی خرید و فروش انواع پودر و گرانول مرغوب کتیرا در بازار تهران و بازار جهانی چند است ؟ آخرین قیمت گرانول مرغوب انواع کتیرا سفید بسته بندی شده در سال ۱۴۰۰ چند است ؟ می توانید با مشاور فروش ما آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس بوده و پاسخ سئوالات خود در رابطه با کتیرا بپرسید .

 

بازار عمده صادراتی کتیرا – بازار صادرات کتیرا – صادرات عمده کتیرا – فروش صادراتی کتیرا – کیفیت صادراتی کتیرا – قیمت صادراتی کتیرا – قیمت فروش کتیرا – قیمت عمده کتیرا در بازار جهانی – قیمت فروش کتیرا در بازار جهانی – فروش کتیرا در تهران

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش انواع کتیرا در تهران

قیمت فروش انواع کتیرا در تهران اعلام قیمت فروش انواع کتیرا در تهران در فضای …

خشکبار و گیاهان دارویی خورشید خرسان