خشکبار و گیاهان دارویی
خانه / انجیر خشک / صادرات انجیر خشک بصورت عمده

صادرات انجیر خشک بصورت عمده

صادرات انجیر خشک بصورت عمده

صادرات انجیر خشک بویژه در مقدار بالا و عمده دارای قوائد خاص خود می باشد چرا که در اولین نگاه قیمت انجیر خشک صادراتی درجه یک تولید شده استهبان بدلیل طی کردن مراحل میکروب زدائی و بالابردن سطح بهداشت تا ارسال نهایی محصول مراحل زیادی را طی می کند و بواسطه شستشو، سورت شدن، داشتن کیفیت بالا و رنگ ویژه نسبت به ارقام متوسط دارای قیمت بالایی نیز می باشد.

صادرات انجیر خشک

امروزه با توجه به پی بردن افراد به خواص میوه های خشک، استفاده از این میوه ها رواج زیادی یافته است. همین امر موجب رقبت کارخانه داران برای ارائه انواع میوه های خشک در بسته بندی های مناسب شده است. و تجار و بازرگانان در پی خرید و فروش انجیر خشک به امر بازاریابی و توسعه تجارت خارجی انجیر پرداخته اند .

بازرگانی سان رایز با ارائه خدمات به روز و قطعا مناسب در جهت توسعه صادرات انجیر خشک بصورت عمده در خدمت تاجران و بازرگانان عزیز ایرانی و خارجی خواهد بود .

صادرات انجیر خشک

برای اطلاع از قیمت انجیرخشک ، موجودی و تنوع محصول انجیر خشک جهت صادرات، مقایسه محصولات خشکباری و نهایتا سفارش و خرید انواع انجیر خشک استهبان می توانید با کارشناس فروش ما (آقای مهدی صدیقی یوسف ) در تماس باشید و یا به شماره های درج شده در وب سایت ما پیام دهید.

اطلاعات تماس با ما :
شماره موبایل: 5 915 912 0915 - 8047 254 0912 مدیر فروش : مهدی صدیقی یوسف
آدرس کانال: سلامت استوری@
آدرس سایت: www.ikhushkbar.ir
پست الکترونیکی: onlinenat.2000@yahoo.com
خشکبار و گیاهان دارویی خورشید خرسان